0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Domy
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Domy

O nas
  1. Potrzebujesz właściwej osoby, która będzie Cię reprezentować, potrzebujesz profesjonalisty w każdym momencie transakcji. Nasz agent poszukuje klientów , przygotowuje spotkanie i pokazy, reprezentuje Cię w negocjacjach, wskazuje na plusy i minusy oferty, w prawidłowy sposób przygotowuje dokumenty i umowy. Z jego pomocą transakcja przebiega bez problemu.
  2. Agenci CENTRUM to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą znajomością lokalnego rynku. Wiedza i doświadczenie agenta pozwolą ustalić odpowiednią cenę nieruchomości, a to powinno umożliwić sprzedaż. Najczęstszym błędem sprzedających jest nieprawidłowo ustalona cena.
  3. Agenci CENTRUM pomogą Ci podnieść wartość Twojej nieruchomości i przez to zwiększyć szansę na sprzedaż. Podpowiemy jak pokazać Twoją nieruchomość w najlepszy z możliwych sposobów. Jak ją uporządkować ( tak tak, dobrze Państwo przeczytali...UPORZĄDKOWAĆ) aby stała się bardziej atrakcyjna . Pamiętajmy, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie.
  4. Agenci CENTRUM pomogą Ci wypromować Twoja nieruchomość przy użyciu silnego pozycjonowania w sieci internetowej, oraz używając wszelkich dostępnych metod tradycyjnego marketingu. Zadaniem agenta jest najbardziej wszechstronna i skuteczna promocja Twojej oferty!
  5. Sprzedający i Kupujący nie są pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Sprzedawanie i kupowanie nieruchomości to nie tylko zamieszczenie ogłoszenia „na sprzedaż” albo anonsu „kupię”. Praca z agentem CENTRUM sprawia, że proces sprzedaży nie musi być wcale tak bardzo skomplikowany , stresujący i droższy niż zakładaliśmy na początku.
  6. Agenci pracujący w Agencji Obrotu Nieruchomościami CENTRUM posiadają licencja zawodowe nadane przez Ministra Infrastruktury oraz są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za podejmowane przez nich działania.

Zatem zapraszamy, skorzystaj z usług profesjonalnego Agenta z Agencji CENTRUM.

Zamknij okno

Agencja Obrotu Nieruchomościami Centrum Krzysztof Morze
Agencja Obrotu Nieruchomościami Centrum Krzysztof Morze

ul. 1 Maja 12 lok. 34
09-400 Płock
24 2646244

O nas

Dlaczego klienci wybierają Agentów z Agencji Nieruchomości CENTRUM ?

Na początku procesu sprzedaży lub kupna nieruchomości klientom wydaje się, że dzięki współczesnym technologiom doskonale poradzą sobie sami. Wystarczy dać kilka ogłoszeń, wykonać kilka telefonów i sprawa załatwiona. Czy na pewno ? Po kilku próbach okazuje się, że nie jest to takie proste.

więcej »
  • Agencja Obrotu Nieruchomościami Centrum Krzysztof Morze  (12)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-12
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry